Bilietų pirkimo ir naudojimo tvarka

Lietuvos meno pažinimo centro „Tartle“ bilietų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

 

 

I.Bendra informacija

 

 1. Lietuvos meno pažinimo centro „Tartle“ (toliau – „Tartle“) lankytojai turi galimybę internetu rezervuoti vietas ir įsigyti elektroninius bilietus į „Tartle“ organizuojamus renginius ir ekskursijas po parodas, kurių metu pristatomi eksponatai iš „Tartle“ meno kolekcijos.
 2. Bilietai rezervuojami ir parduodami svetainėje www.tartle.lt.

 

 

II.Bilietų įsigijimo taisyklės

 

 1. Lankytojas, pirkdamas bilietą www.tartle.lt svetainėje, privalo įsitikinti, kad pasirinko reikiamą datą, lankytojų kategorijas ir bilietų kiekį.
 2. Lankytojas, pirkdamas bilietą arba rezervuodamas apsilankymo laiką, gali būti paprašytas nurodyti visų asmenų, kurie ketina pasinaudoti bilietu arba atvykti į „Tartle“ rezervuotu laiku, vardus ir pavardes. Asmens duomenų, kurie yra pateikiami įsigyjant bilietus, valdytojas yra Viešoji įstaiga „Lietuvos dailės fondas“ (Lietuvos meno pažinimo centras „Tartle“), o pateikti duomenys yra naudojami tik tam, kad galėtume įvykdyti užsakymą. Daugiau informacijos apie savo asmens duomenų tvarkymą perkant bilietus galite rasti mūsų Duomenų privatumo politikoje paspaudę šią nuorodą.
 3. Pasirinkus bilietus, lankytojas privalo suvesti duomenis, kurių reikalauja sistema, patikrinti krepšelio informaciją ir įsitikinti, kad ji teisinga, sutikti su „Tartle“ bilietų pardavimo ir naudojimo taisyklėmis, kad apmokėjimas galėtų būti įvykdytas.
 4. Pasirinkus nustatymą „Reikalinga sąskaita faktūra“, pagal pateiktus asmens ar įmonės duomenis bus sugeneruota elektroninė sąskaita faktūra. Ji bus atsiųsta lankytojo nurodytu el. paštu kartu su e-bilietais.
 5. Mokėjimas vykdomas mokėjimų sistemoje www.paysera.lt. Gavus www.paysera.lt atsakymą apie sėkmingą apmokėjimą, lankytojui išsiunčiami e-bilietai jo nurodytu el. paštu.

 

III.Bilietų naudojimo taisyklės

 

 1. Lankytojai į „Tartle“ renginius ar ekskursijas įleidžiami tik pateikę galiojantį bilietą, įsigytą „Tartle“ kasoje arba internetinėje svetainėje www.tartle.lt.
 2. Įsigijęs e-bilietą ir atvykęs į „Tartle“, lankytojas kontrolės vietoje turi pateikti atspausdintą e-bilietą arba e-bilieto brūkšninį kodą savo mobiliajame įrenginyje. Lankytojas pats atsakingas už mobilų internetą ir/ar kitus būdus brūkšniniam kodui atversti.
 3. Bilietas galioja tik jame nurodytam apsilankymo tikslui ar renginiui konkrečią datą ir laiką.
 4. Jeigu bilietas įsigytas su nuolaida, kontrolės vietoje lankytojas privalo pateikti asmens dokumentą arba kitą teisę į nuolaidą liudijantį dokumentą. Neturint dokumento, įrodančio nuolaidos buvimą, lankytojas privalo sumokėti kainos skirtumą tarp standartinio bilieto ir bilieto su nuolaida.
 5. Bilietas nuskaitomas ir žymimas tik vieną kartą, ir galioja tik vienam asmeniui. Elektroninio bilieto savininkas neturi suteikti galimybės kitiems asmenims nukopijuoti savo bilieto. Kontrolės aparatai rodo pirmo skenavimo datą ir laiką. Jeigu bilietas pateikiamas skenuoti antrą kartą, lankytojas nebus įleidžiamas. Bilietą kopijuoti, dauginti, klastoti, perparduoti tretiesiems asmenims yra draudžiama.
 6. Lankytojas privalo išsaugoti bilietą ir kvitą (perkant kasoje) iki apsilankymo ar renginio „Tartle“ pabaigos.
 7. Bilietai nėra keičiami ir pinigai už juos nėra grąžinami, išskyrus atvejus, jei apsilankymas buvo negalimas ar renginys neįvyko dėl „Tartle“ kaltės.
Sklandžiam svetainės veikimui ir statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.